Bizden HaberlerYazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

NADİR AVCAN ŞİRKETLER GRUBU 2017 YILI GALA GECESİ

Nadir Avcan Şirketler Grubu çalışanları Nov Otel’de düzenlenen bir gala programı ile stres attı. CEO Temel Peker, “Amacımız kalifiyeli insan kaynağına yatırımı yapmaktır” dedi. Programda başarı gösteren çalışanlara plaket takdimi yapılırken Eğitmen Rıdvan Peker tarafından “İş bilinci-görev sorumluluğu”, Eğitmen Kerem Öztürk tarafından ise “Liderlik ve Yönetimi-stres yönetimi-takım çalışması” konularında eğitim verdi. Galaya Konya Baro Başkanı Mustafa Aladağ, Nadir Avcan Şirketler…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

KALİTE VE GÜLERYÜZ NADiR AVCAN’DA

Nadir Avcan Şirketler Grubu CEO’su Temel Peker, şirketin yatırımlarını ve hizmetlerini Memleket Dergi’ye değerlendirdi. Peker Nadir Avcan Şirketler Grubu’nun Konya adına önemli bir marka olduğunu söyleyerek, “Çalışmaktan başka bir düşüncesi olmayan heyecanlı bir markayız” dedi. Büyümeye ve yatırım yapmaya her zaman istekli olduklarını belirten Nadir Avcan Şirketler Grubu CEO’su Temel Peker, “1994 yılında ilk istasyonumuzla akaryakıt sektörüne girdik. Her yıl…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

NADİR AVCAN ŞİRKETLER GRUBU KONYA BAROSU İNDİRİM KARTI

Konya Baro Başkanlığı ile Nadir Avcan Şirketler Ggrubu arasında yapılan anlaşmaya göre Konya Barosu üyesi avukatlar kendilerine verilecek isme özel indirim kartı ile Motorinde %7, Benzinde %3 indirim imkanına sahip olacaktır. Yapılan toplantıda konuşan Baro Başkanı Av.Mustafa ALADAĞ indirim sebebi ile Nadir Avcan Petrollerine teşekkür ederek meslektaşlarımıza yönelik ayrıcalıklı uygulamalar farklı sektörleri de kapsayacak şekilde devam edecek ifadesini kullandı. Nadir…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

Yeni Kamyon Garajı Aytemiz istasyonumuz açıldı

(25.09.2013) Yeni Kamyon Garajı'nda eşine nadir rastlanır Aytemiz petrol istasyonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Yıl boyu tüm dizel ürünlerde müşterilerimize % 7 indirim sağlayan Aytemiz istasyonumuz aynı zamanda restoranı ve AVM’si ile müşterilerimizi karşılıyor. Nadir Avcan olarak müşterilerin en kaliteli akaryakıtı en özel fırsatlarla almalarını hedeflediklerini belirten Nadir Avcan Petrolleri Genel Müdürümüz Temel Peker; “Hangi sektörde olursanız olun rekabet hat safhaya ulaşmış…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

Yöneticilerimiz etkili iletişimle donanımlarını yükseltti

(25.09.2013) Gelişim ve öğrenme odaklı faaliyet gösteren firmamız hem saha personelinin hem de yöneticilerimizin donanımlarını arttıracak eğitimlere devam ediyor. 23 Mart Cumartesi günü yöneticilerimiz "İş Yaşamında Etkili İletişim" eğitimi ile donanımlarını yükseltti. Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş tarafından verilen eğitimde uygulamalı yöntemler ile yöneticilerimize iş yaşamında etkili iletişimin uygulamaları anlatıldı. Günümüzde eğitimli insan kaynağının firmalar için hayati…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

Şht. Pilot Ayfer Gök Ortaokulu Yöneticilerinden Temel PEKER’e plaket

(25.09.2013) Toplumdan kazandığını yine topluma faydalı olacak sosyal sorumluluk projeleri üzerine harcayan bir firma olarak Meram Şehit Pilot Ayfer Gök Oratokulu'nun teknik cihaz ve çeşitli ihtiyaçlarını karşıladık. Okul Müdürümüz Salih Saidoğlu ve Okul Müdür Yardımcımız Recep Dedeuluk teşekkürlerini firmamıza plaket vererek ilettiler. Okul yöneticilerimizin hediyesini firmamız adına Genel Müdürümüz Temel Peker aldı. Plaket takdiminin ardından açıklama yapan genel müdürümüz Temel…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

Yöneticilerimiz ve Saha Personelimiz İş Güvenliği Eğitimini Tamamladı

(24.04.2013) Nadir Avcan Petrolleri olarak personelimizin görevlerini yerine getirirken konuyla ilgili tüm bilgilere sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda yöneticilerimiz ve saha personelimiz iş kazalarını en az seviyeye indirmek ve görevlerini yerine getirirken maksimum güvenlik tedbirleri doğrultusunda nasıl davranılması gerektiği ile ilgili İş Güvenliği Eğitimini tamamladı.Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

Genel Merkezimiz Türkiye Petrolleri Oldu

(10.02.2014) Shell marka akaryakıt ürünlerinin satıldığı Genel Merkezimiz yeni markası ve yenilenen görünümüyle siz değerli müşterilerine hizmet etmeyi sürdürüyor. "Üretimden Dağıtıma Bizim Akaryakıtımız" olarak iletişim kuran Milli Akaryakıtımız TÜRKİYE PETROLLERİ artık Genel Merkezimiz haline geldi. Yenilenen dış görünümü ile kısa sürede hazır hale gelen istasyonumuz LPG'de indirim kampanyası ile de açılışında yoğun bir ilgiyle karşılandı. Nadir Avcan ve Türkiye Petrollerinin…Yazar:
Nadir Avcan
0
Yorum

ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİMİZ TİYATRO SANATÇILARINDAN EĞİTİM ALDI

Konya’nın yükselen markası olarak eğitime yatırım yapmaya devam ediyoruz. Konya Devlet Tiyatrosu sanatçıları yöneticilerimize iletişimden, güzel konuşmaya, beden dilinden, sorun çözmeye uzanan geniş bir perspektifte eğitim verdi. Konya Devlet Tiyatrosu Müdürü Alpay Aksum, Müdür Yardımcısı Ferdi Dalkılıç, oyuncular Çağatay Çiftçi ve Gülesin Gülbevi’nin verdiği eğitimler yöneticilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi. Genel Müdürümüz Temel Peker, Konya’nın büyüyen bir şehir olduğunu, bu…