Şht. Pilot Ayfer Gök Ortaokulu Yöneticilerinden Temel PEKER’e plaketYazar:
Nadir Avcan
18 Ocak 17
0
Yorum

(25.09.2013) Toplumdan kazandığını yine topluma faydalı olacak sosyal sorumluluk projeleri üzerine harcayan bir firma olarak Meram Şehit Pilot Ayfer Gök Oratokulu’nun teknik cihaz ve çeşitli ihtiyaçlarını karşıladık.

Okul Müdürümüz Salih Saidoğlu ve Okul Müdür Yardımcımız Recep Dedeuluk teşekkürlerini firmamıza plaket vererek ilettiler. Okul yöneticilerimizin hediyesini firmamız adına Genel Müdürümüz Temel Peker aldı. Plaket takdiminin ardından açıklama yapan genel müdürümüz Temel Peker; “Firmalar toplumdan kazandığını yine topluma geri kazandıran bir döngü içerisinde olmalıdır. Nadir Avcan Petrolleri olarak bu anlayış doğrultusunda okulumuzun ihtiyacı olduğu çeşitli teknik ve diğer gerekli materyalleri karşıladık. Öğrencilerimizin en iyi şartlarda, teknolojik donanımlar çerçevesinde eğitim hayatlarını sürdürebilmesi bizim için çok önemlidir. Okul yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve tüm öğrencilerimize ziyaretleri ve plaket takdimi için firmam ve kendim adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Şht. Pilot Ayfer Gök Ortaokulu Yöneticilerinden Temel PEKER'e plaket

Yorum Yapın

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>