Toptan Akaryakıt

nadiravcan_filo

Akaryakıt

İlk istasyonumuzla, 1994 yılında giriş yaptığımız akaryakıt sektöründe, bugün, 11 akaryakıt istasyonuyla bölgemize, 20 araçtan oluşan akaryakıt tanker filomuzla da hem bölgemize hem de tüm Türkiye’ ye toptan ve perakende satış yapacak güce ulaştık.

Petrol Ofisi, Türkiye Petrolleri, İpragaz, Aygaz ve Aytemiz gibi sektörün güçlü akarkayıt dağıtıcıları ile yürüttüğümüz başarılı iş ortaklığı neticesince, her yıl ortalama 2 yeni istasyon açarak hizmet alanımızı artırmaya ve  genişletmeye, bölgemize ve ülkemize değer katmaya devam ediyoruz.

16 Adet büyük, 4 adet orta ölçekli olmak üzere 20 araçlık akaryakıt tanker filomuzla, toptan akaryakıt satışlarımızı, sanayimizin orta ve büyük ölçekli işletmelerine, toplu konut alanlarına, maden, inşaat ve ulaşım sektörünün önemli noktalarına da taşıyarak bölgemizin önemli bir akaryakıt çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. 22 yıldır verdiğimiz hizmetin kalitesi ve sorumluluk bilinciyle artık sadece bölgemizin değil, Türkiye’ nin her yerine toptan akaryakıt imkanını sunarak anadolunun en güvenlir yüzlerinden olmanın gururunu taşıyoruz.
Akaryakıt istasyonlarımızda güleryüzlü ve eğitimli personelimizle, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet politikamızla bölgedeki varlığımızı güçlendirmeye, toptan akaryakıt satışında da güven ve kaliteyi temel esas alan hizmet anlayışımızla akaryakıt sektöründe büyümeye devam ediyoruz.